البرز ماشین کرج بدون دیدگاه

دستگاه پخت سوهان

دستگاه پخت سوهان ، سوهان پز ، تولید سوهان

دستگاه پخت سوهان البرز ماشین کرج 

دستگاه پخت سوهان به همراه پاتیل مسی، همزن برقی و جای شعله برای ترکیب مواد اولیه سوهان پزی و پشت سر گذاشتن مراحلی از تولید این محصول استفاده می شود.

برای عمل آوری مایع سوهان که از روغن، شکر، آرد، جوانه گندم و زعفران، زرده تخم مرغ، هل، پسته تشکیل شده از دستگاه سوهان پز با دیگ مسی استفاده می شود.

مزیت این دستگاه داشتن همزن اتوماتیک است چرا که هم زدن این محصول باید بی وقفه صورت پذیرد.

مشخصات فنی دستگاه پخت سوهان

قیمت دستگاه پخت سوهان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت ماشین آلات بسته بندی (انواع دستگاه بسته بندی توزین دار : چهار توزین، دو توزین و …)، انواع دستگاه خشک کن ( خشک کن میوه و سبزیجات و ماهی و میگو … )، انواع ماشین آلات پخت ( فر پخت چیپس سیب زمینی و دستگاه سرخ کن سبزیجات، دستگاه سرخ کن پیاز و … ) و دیگر ماشین آلات ساخت البرز ماشین کرج با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. 

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

فروش دستگاه پخت سوهان

جهت کسب اطلاعات در زمینه نحوه سفارش ، فروش و تحویل انواع ماشین آلات ساخت البرز ماشین کرج با شماره های ذیل تماس بگیرید.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

نصب دستگاه پخت سوهان

جهت نصب و تست و راه اندازی انواع ماشین آلات صنایع غذایی ، بسته بندی و خشک کن توسط تکنسین های مجرب البرز ماشین کرج تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

دستگاه سرخ کن سبزیجات

از این دستگاه برای سرخ کردن انواع سبزیجات استفاده می شود. پاتیل درون این دستگاه از جنس تفلون هست و به همراه یک همزن اتوماتیک میباشد.

دستگاه سرخ کن پیاز و سیر

این دستگاه با داشتن پاتیل استیل و یک روغن گیر و یک همزن اتوماتیک و جای قرار گیری همزن با قابلیت تغییر ارتفاع همزن برای سرخ کردن پیاز و سیر در خط تولید پیاز داغ و … مورد استفاده قرار میگیرد.

برای دسترسی آسان تر به عکس ، فیلم و ویدئو های بیشتر در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی ، بسته بندی و خشک کن می توانید در کانال تلگرامی البرز ماشین کرج عضو شوید.

👇👇👇👇

https://t.me/amkco

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *