خشک کن ماهی

دستگاه خشک کن ماهی

دستگاه خشک کن ماهی البرز ماشین کرج

خشک کن ماهی و خشک کنهای میگو ، میوه، سبزی و … برای خشک کردن انواع محصولات دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. در این مقاله به یکی از ایده های پر درآمد محصولات بدست آمده از این دستگاه میپردازیم و شما را با آن آشنا می کنیم.

دستگاه خشک کن ماهی - دستگاه بسته بندی چهارتوزین-دستگاه بسته بندی دوتوزین-دستگاه بسته بندی چهارتوزین صنعتی-دستگاه بسته بندی دوتوزین صنعتی-دستگاه بسته بندی چهارتوزین خانگی-دستگاه بسته بندی دوتوزین خانگی-دستگاه بسته بندی چهارتوزین پنوماتیک-دستگاه بسته بندی چهارتوزین بادی-دستگاه بسته بندی دوتوزین پنوماتیک-دستگاه بسته بندی دوتوزین بادی-دستگاه بسته بندی دستی-دستگاه بسته بندی حجمی-دستگاه بسته بندی پودری خانگی-دستگاه بسته بندی تک توزین آنالوگ

در ابتدا مشخصات فنی این ماشین آلات را به طور خلاصه در اینجا ارائه می دهیم:

مشخصات فنی دستگاه خشک کن ماهی

انواع دستگاه خشک کنابعاد (سانتیمتر) (طول*عرض*ارتفاع)برق مصرفیولتاژمشعلقدرت مشعلتعداد سبدظرفیت تولیدزمان خشک کردن میوه
ظرفیت ۵۰ کیلویی۱۵۰*۱۰۰*۲۰۰۱٫۵ کیلووات تک فاز۲۲۰ ولتگازی، گازوئیلی یا برقی۸۰۰۰ کالری۲۰ عددبسته به محصول مورد نظر داردبسته به سبزی یا میوه مورد نظر دارد
ظرفیت ۱۵۰ کیلویی۱۵۰*۱۰۰*۲۱۰۱٫۵ کیلووات تک فاز۲۲۰ ولتگازی، گازوئیلی یا برقی۸۰۰۰ کالری۲۵ عددبسته به محصول مورد نظر داردبسته به سبزی یا میوه مورد نظر دارد
ظرفیت ۲۵۰ کیلویی۲۵۰*۱۰۰*۲۱۰۱٫۵ کیلووات تک فاز۲۲۰ ولتگازی، گازوئیلی یا برقی۸۰۰۰ کالری۵۰ عددبسته به محصول مورد نظر داردبسته به سبزی یا میوه مورد نظر دارد
ظرفیت بالای ۳۰۰ کیلو۳۰۰ سانتیمتر ارتفاع۷٫۵ کیلووات سه فاز۳۸۰ ولتگازی، گازوئیلیبالای ۸۰۰۰ کالری 

 

بسته به محصول مورد نظر داردبسته به سبزی یا میوه مورد نظر دارد
ظرفیت ۱ تن  و بالاتر۱۲۰۰*۲۵۰*۳۰۰۷٫۵ کیلووات سه فاز۳۸۰ ولتگازی، گازوئیلیبالای ۸۰۰۰ کالرینزدیک به ۱۰۰۰ سبدبسته به محصول مورد نظر داردبسته به سبزی یا میوه مورد نظر دارد

چنانچه می خواهید هر کدام از این خشک کن ها را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید  می توانید با تایپ نام دستگاه در قسمت جستجوی بالای همین صفحه به صفحات مورد نظر بروید.

ماهی خشک

خشک کردن محصولات به مفهوم حذف آب از محصول تازه با تبخیر است. بنابراین اگر آب ماهی تازه از طریق تبخیر حذف شود ماهی خشک خواهیم داشت.

فرآوری برخی آبزیان مانند ماهی دلایل مختلفی دارد که می توانیم به بعضی از آنها اشاره کنیم. فرآوری ماهی از جمله خشک کردن آن هم برای مصرف خوراکی و هم مصرف صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. مصرف صنعتی آن به خوراک آبزیان، دام و طیور و کودهای ارگانیک که امروزه بسیار مورد توجه هم قرار گرفته است، بر میگردد. اما استفاده از تکنولوژی های روز دنیا باعث شده تا حدی کیفیت ماهی خشک بالا برود که بتواند مصرف غذایی نیز داشته باشد.

برخی از محصولات بدست آمده از خشک کن ماهی

پودر ماهی که برای خوراک دام و طیور و غذای آبزیان و کودهای ارگانیک به کار می رود.

خواص ماهی خشک شده

این محصول سرشار از کلسیم،فسفر، پروتئین میباشد.

روش های خشک کردن ماهی

در روش هایی که تا چند سال اخیر مورد استفاده قرار میگرفته مزارع ماهی خشک است که ماهی ها یا روی زمین های شوره زار پهن می شود و یا در تورهایی با فاصله از زمین قرار میگیرند که روش زمینی و هوایی نام دارند.

در روش هوایی حذف آب با استفاده از وزش باد اتفاق می افتد.

انواع ماهی های قابل خشک کردن

لوجر،مومخ،ساردین،گربه ماهی،متو و …

قیمت دستگاه خشک کن ماهی

جهت دریافت لیست قیمت انواع ماشین آلات صنایع غذایی ، خشک کن و بسته بندی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

فروش دستگاه خشک کن ماهی

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه سفارش، فروش و نصب انواع خشک کن ها و ماشین آلات بسته بندی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

نصب دستگاه خشک کن ماهی

پس از تحویل دستگاه ها تکنسین های مجرب البرز ماشین کرج به درخواست شما آماده اند تا در نصب و راه اندازی و تست ماشین آلات به شما کمک رسانی کنند.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

دستگاه بسته بندی ماهی خشک

محصول خشک شده ماهی در خشک کن ها را می توان پس از خرد شدن در بسته بندی های سلفونی بسته بندی کرد این کار توسط دستگاه های توزین دار امکان پذیر می باشد. و یا در کیسه ها با کیسه پر کن پر کرد.

برای دسترسی آسان تر به عکس ، فیلم و ویدئو های بیشتر در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی ، بسته بندی و خشک کن می توانید در کانال تلگرامی البرز ماشین کرج عضو شوید.

👇👇👇👇

https://t.me/amkco